• Українська
  • Русский

Еліна Світоліна – бронзова призерка Олімпіади-2020

Українська тенісистка закінчила турнір з бронзою!

Перша ракетка України Еліна Світоліна змогла вибороти бронзову медаль Олімпійських Ігор у Токіо. У трьох сетах українка здолала представницю Казахстану Єлєну Рибакіну.

Матч проти Рибакіної був останньою можливістю для Світоліної виграти нагороду Олімпійських Ігор. Перед цим українка поступилася за півтори години у півфіналі чешці Маркеті Вондрушовій.

Світоліна двічі грала проти Рибакіної на турнірах WTA. У 2020-му році саме перемога над представницею Казахстану принесла українці перемогу на турнірі у Страсбурзі. Щоправда, у червні, зустрівшись на турнірі в Істборні, Еліна програла казахстанській тенісистці.

Взяти реванш за поразку на британському турнірі Еліні вдалося. Світоліна вдруге перемогла Рибакіну і виграла “бронзу” Олімпіади.

Ключовим моментом першого сету став третій гейм. Світоліна не використала два брейк-поїнти на подачах Рибакіної і після затяжного гейму дозволила суперниці вийти вперед.

Після програного гейму Світоліна програла усі чотири наступні. У підсумку Рибакіна виграла сет у українки менш, ніж за півгодини – 6:1.

Друга партія розпочалася для Світоліної з програного гейму на власній подачі за рахунку 1:1. Проте Еліна змогла відігратися та зрівняти рахунок – 3:3.

У подальшому тенісистки майже не помилялися на власних подачах – переможницю мав визначити тай-брейк. Там Світоліній вдалося вирвати перемогу і перевести гру у третій сет.

Еліна змогла вирвати “бронзу”! Хоча Рибакіна вирвалася вперед, вигравши стартові три гейми, Еліна зробила брейк у відповідь, після чого взяла і свою подачу – 4:4. А згодом – ще один брейк та виграний гейм на власній подачі з сьомої спроби

Олімпіада-2020. Теніс (жінки). Матч за третє місце

Єлєна Рибакіна (Казахстан, 15)- Еліна Світоліна (Україна, 4) 1:2 (6:1, 6:7, 4:6)