Збірна України U19 вирвала нічию проти Польщі та вийшла до еліт-раунду відбору на Євро-2022

За гру реалізували два пенальті, а Удод забив гол і в свої, і в чужі ворота.

Юніорська чоловіча збірна України з футболу до 19 років зіграла вирішальний третій матч відбору на чемпіонат Європи-2022. У попередніх турах кваліфікаційного етапу команда здобула перемоги над Мальтою та Фінляндією.

В останньому матчі першого раунду відбору, що проходив у польській Плевісці, Україна зустрілася з господарями поля – Польщею.

Третій тур Україна розпочинала з 6 очками й у статусі лідерки п’ятої групи, Польща йшла на другому місці з трьома очками. За ними – Фінляндія (3 очки) та Мальта (0).

У вирішальній грі групи підопічні Володимира Єзерського вирвали надскладну нічию, поступаючись упродовж майже всього матчу, – 2:2.

Збірна України третій матч поспіль розпочинала в ролі наздоганяючої. Вже на 12-ій хвилині у ворота українців було призначено пенальті, яке реалізував нападник “Дженои” Александр Букса.

На 31-ій ситуацію погіршив автогол захисника “Маріуполя” Данила Удода.

Проте українці все ж зуміли записати на свій рахунок м’яч до кінця першого тайму. На другій доданій хвилині “синьо-жовті” заробили пенальті вже у ворота суперників, і його забив півзахисник “Дніпра-1” Єгор Ярмолюк. Таким чином він став єдиним футболістом збірної U19, хто відзначився голом у всіх трьох матчах відбору.

Наприкінці другого тайму Україна зрівняла рахунок. Удод реабілітувався за автогол і на 83-ій хвилині забив м’яч, який вивів збірну на перше місце в групі.

• Відбір на Євро-2022 U19. Група 5. Третій тур

Польща – Україна 2:2

Голи: Букса, 12 (пен.), Удод, 31 (авт.) – Ярмолюк, 45+2 (пен.), Удод, 83

Україна: Твардовський – Булеза (Фаріна, 82), Мампасі, Удод, Козік – Лосенко (Яцик, 46), Очеретко, Ярмолюк – Шостак (Малиш, 82), Горбач (Микитишин, 68), Н. Волошин

Що означає нічия для відбору України на Євро-2022

Нічия проти Польщі дозволила Україні зберегти перше місце в групі, а отже вона дозволяє вийти команді до наступного, елітного, раунду кваліфікації.

Паралельно з матчем Україна – Польща у групі завершальний матч грали й Фінляндія та Мальта. З рахунком 1:0 перемогла Фінляндія, що вивело її на друге місце в групі з 6 очками.

До наступного раунду кваліфікації проходять по дві топкоманди з кожної з 13 груп, а також найкраща третя збірна.