Визначився чемпіон світу з футзалу у драматичному фіналі: відео

Чемпіонат світу-2021 з футзалу завершено. Четвірку найкращих збірних склали Аргентина, Бразилія, Португалія та Казахстан. Саме ці команди пройшли в півфінали, за результатами яких Бразилія – Казахстан сформували пару матчу за третє місце, а Аргентина – Португалія мали зіграти за чемпіонство.

У матчі за “бронзу” Бразилія змогла дотиснути Казахстан – 4:2, і вдруге в історії здобула третє місце світової першості. Загалом у бразильців вісім медалей з дев’яти чемпіонатів світу з футзалу.

Ні Аргентина, ні Португалія, які зустрічалися у фіналі, не могли похвалитися такими результами: для аргентинців другий фінал в історії, для португальців – перший. Утім, саме Аргентина захищала звання чемпіона і була чинним переможцем турніру, а Португалія – чемпіоном Європи.

Відкрити рахунок у матчі змогли саме португальці. У другій половині першого тайму аргентинець Крістіан Борутто отримав червону картку за неспортивний фол проти Рікардіньо (ударив рукою в груди), через що чемпіони залишилися на дві хвилини у меншості 4х3.

На останніх секундах своєї кількісної переваги Португалія змогла перетворити її у рахунок на табло – Пані наодинці пройшов двох суперників і пробив точно в дальній кут, 1:0.

Під кінець тейму Аргентина почала трохи більше атакувати, але воротар Бебе виручав європейців.

Другий гол у матчі теж забила Португалія, і знову це зробив Пані. Рікардіньо накинув йому м’яч з кутового, Пані злету пробив повз воротаря у ближній кут – 2:0.

Утім, уже за 12 секунд (!) Аргентина один гол відіграла – Анхель Клаудіньо самотужки обійшов майже усю збірну Португалії і точно пробив у дев’ятку, 1:2.

До кінця матчу залишалися більше 12 хвилин. Аргентина майже увесь цей час провела атаках, створила кілька небезпечних гольових моментів, претендувала на пенальті (після перегляду відеочеленджу судді не поставили), а на останній секунді влучила у штангу! Усе це було, але забити вдруге аргентинцям не вдалося.

Португалія перемогла у фіналі 2:1 та стала чемпіоном світу! Уперше в історії португальці здобули “золото” світової першості. І вони стали першою збірною, яка виграла чемпіонат світу у статусі чемпіона Європи.