• Українська
  • Русский

Україна U21 здобула другу поспіль перемогу у відборі на Євро-2023 й піднялася на перше місце в групі

Українці почали відбір з двох перемог.

Молодіжна збірна України з футболу розпочала відбір на чемпіонат Європи-2023 з виїзної перемоги проти Сербії: у тому матчі синьо-жовта збірна виграла з рахунком 1:0. А за кілька днів після перемоги українці провели другий матч відбору, уже вдома проти Вірменії.

До матчу обидві збірні підходили з трьома очками в активі – вірмени обмінялися перемогами з Фарерськими островами у двох матчах. На молодіжному рівні в історії Україна та Вірменія зустрічалися шість разів (остання гра у 2008 році): чотири перемоги українців та дві нічиї.

У вересні 2021-го року Україна продовжила успішну серію, здобувши уже в цьому складі перемогу над вірменами.

На 20-й хвилині матчу Дмитро Криськів (він забив єдиний гол сербам) відкрив рахунок: він опинився першим у чужому штрафному після намагання вірмена вибити м’яч і пробив в нижній кут – 1:0.

Однак на 45+4 хвилині Вірменія відігралася: удар з-за меж штрафного зрикошетив від захисника української збірної і впав за спиною воротаря Руслана Нещерета – 1:1.

Україна вдруге вийшла вперед на 62-й хвилині: Михайо Мудрик прямим ударом зі штрафного забив другий гол синьо-жовтої збірної. Цей гол і став переможним. До кінця матчу Україна створила ще кілька моментів, але не реалізувала їх.

У підсумку, перемога України з рахунком 2:1. Це другий поспіль виграш команди Руслана Ротаня: Україна очолила свою групу відбору після стартових матчів відбору!