Роман Яремчук втретє поспіль вийшов у старті “Бенфіки”, його гол незарахували: відео

“Бенфіка” перемогла у матчі чемпіонату Португалії.

Український нападник Роман Яремчук втретє поспіль вийшов у стартовому складі португальської “Бенфіки”. Але у цій грі не зміг відзначитися результативною дією, тим самим перервав свою серію з двох поспіль гольових матчів.

Яремчук опинився у стартовому складі “Бенфіки” на матч чемпіонату Португалії проти “Жил Вісенте”.

У першому таймі Роман наніс неточний удар по воротах, а на 55-й хвилині забив гол: замкнув подачу з флангу. Однак після перегляду повтору суддя скасував взяття воріт через 20-сантиметровий офсайд в українця.

Одразу після цього епізоду Яремчука замінили з поля, все ще за рахунку 0:0. До кінця гри “Бенфіка” змогла забили двічі та вирвала перемогу в суперника – 2:0.

• Відео огляд матчу “Жил Вісенте” – “Бенфіка” (незарахований гол Романа – з 3:14)