• Українська
  • Русский

Динамо U-19 розтрощило Баварію U-19 у Мюнхені – кияни забили чотири голи у другому поспіль матчі Юнацької ліги УЄФА

У цьому сезоні Юнацька ліга УЄФА знову повернулася на наші телеекрани, тому ми маємо унікальну можливість спостерігати за процесом розвитку найбільш перспективних гравців футбольної Європи в клубах, чиї «дорослі» команди завоювали право брати участь на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА. Серед таких присутне і київське «Динамо», а, отже, юнацький склад столичного колективу отримав можливість позмагатися з однолітками з мюнхенської «Баварії», каталонської «Барселони» і лісабонської «Бенфіки».

Календар у підопічних Ігоря Костюка аналогічний тому, що має основний склад «біло-синіх», тому заплутатися буде складно. Однак, якщо «дорослі» колеги не зуміли в своєму стартовому поєдинку в квартеті обіграти португальських «орлів», то трохи раніше юнаки «Динамо» цілком успішно показали, як це необхідно було зробити своїм більш старшим партнерам. «Бенфіка» U-19 і полишила Київ без набраних очок, проте в її багажі опинилися відразу чотири пропущені м’ячі (0:4), що давало певні надії перед грою другого туру проти німецького фаворита.

«Баварія» дійсно на папері мала більше шансів на перемогу, аніж представник України, але гра у господарів поля не пішла майже з перших хвилин. Зайві нерви заважали німецькому колективу будувати осмислені випади в бік наших воріт, а ось «Динамо», навпаки, зіграло з максимальною цілеспрямованістю на чужі ворота, і намагалося доводити до удару кожен зі своїх разючих випадів. До того ж, «біло-сині» класно включали пресинг на чужій половині, і це було великою проблемою для їх суперників, по всій видимості незвичних грати під таким тиском у себе в чемпіонаті.

У цілому, гості були більш інтенсивними, але при цьому їх суперникам вдалося записати на свій рахунок улучання в поперечину авторства Кабадаї, який зі штрафного на 18-й хвилині вперше змусив нас трохи похвилюватися за Нещерета в рамці воріт. Але вже через кілька хвилин звично активний Діалло зумів зняти частину тривоги, замкнувши на дальній штанзі подачу від Царенко з правого флангу.

Після пропущеного гола, футболісти Дірка Тешке стали грати в ще більш сумбурний футбол, хоча і суперники дозволяли їм місцями захоплюватися атакуючими діями. Особливо, Саліхаміджіч відрізнявся в негативному плані своїми дрібними фолами, тому наставники швидко зметикували, що його треба відправити на лаву запасних. Замість нього, і за цим було досить забавно спостерігати, на поле вийшов Ібрагімович. Те ж боснієць, як і Златан за походженням, до слова.

Утім, до того моменту українському вболівальнику впору було розслабитися в очікуванні фінального свистка. «Динамо» завдало разючий випад авторства Діалло через лівий фланг на 57-й хвилині, а вже в наступній повноцінної атаці Волошин на дальній стороні штрафний замкнув простріл із лівого флангу від Царенко. Гра на цьому моменті була «зроблена» остаточно.

«Баварія», щоб зовсім потьмяніти перед очима рідних фанатів, ще спробувала загострити біля воріт Нещерета, але реальний виклик на адресу голкіпера прийшов лише в моменті з ударом від Мамедова під кінець поєдинку, коли рахунок уже став загрозливо великим. Скрипник із правого флангу штрафного пробив на силу воротаря опонентів, після чого м’яч опинився в сітці, а кияни закріпили за собою чергові три очки в красивому стилі.

У наступному турі київське «Динамо» U-19 гратиме на полі одноліток з каталонської «Барселони», а мюнхенська «Баварія» U-19 навідається в гості до лісабонської «Бенфіки».

Юнацька ліга УЄФА. Груповий етап. Група E. 2-й тур.

«Баварія» U-19 – «Динамо» Київ U-19  – 0:4