Бодібілдери принесли Україні сім золотих нагород з ЧЄ

В іспанському місті Санта Сусана завершився чемпіонат Європи з бодібілдингу серед чоловіків, жінок та юніорів.

За підсумками змагальних днів спортсмени “синьо-жовта” команда здобула 12 медалей, з яких 7 найвищого ґатунку, а жіноча збірна українок стала кращою в медальному заліку.

“Золото” в Іспанії здобули Ольга Кулініч в абсолютній категорії та в категорії “Велнес” понад 168 кг, Марина Оборська в абсолютній категорії та в категорії “бікіні“,Христина Карангел у “фітнес бікіні” до 166 см, а також Назар Хархун в категорії “фітнес”.

Окрім того дорослі спортсмени здобули й три “срібла”. Віце-чемпіонами Європи стали Вікторія Щербакова у категорії “Велнес” понад 168 кг, Катерина Стоянова у “фітнес бікіні” до 166 см та Денис Миколенко у “фізік” до 182 см.

Додамо, що три нагороди мають наші співвітчизники і серед юніорів. Кращим в “класичному бодібілдингу” став Володимир Андреїшин. Валерія Бугаєва та Альбіна Устименко стали срібними призерками змагань у категорії “фітнес бікіні” до 166 см та “фітнес бікіні” понад 166 см.