Україна здобула 63 медаль на Паралімпіаді-2020 у мікстестафеті з плавання

Друга медаль України у Токіо-2020 саме в естафетах.

Україна виграла 63 медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Бронзову нагороду здобули параплавці збірної України у змішаній естафеті 4х100 метрів вільним стилем.

Мікстестафета на дистанції 4х100 метрів вільним стилем стала третьою за участі паралімпійців збірної України. Перед цим українці виграли першу медаль в естафеті – чоловіки на тій же дистанції 4х100 стали бронзовими медалістами.

У мікстестафеті Україна була представлена плавцями класів S11 – S13. Марина Піддубна пливла від класу S11, Максим Веракса – S12, а Анна Стеценко та Кирило Гаращенко – у класі S13.

Максим Веракса вдруге виступав у фіналі сьомого змагального дня. Він здобув “срібло” на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Українці були головними претендентами на здобуття “золота” Паралімпіади-2020 в мікстестафеті. Естафетна четвірка підходили до змагань у якості чинних чемпіонів Європи і володарів світового паралімпійського рекорду

Перший етап Марини Піддубної збірна України закінчила на шостому місці. Проте на наступних двох українцям вдалося відіграти позиції та перед заключним етапом Кирила Гаращенка йшла вже третьою.

Гаращенку майже вдалося наздогнати бразилійців та представників ПКР. Проте у підсумку Україна фінішувала третьою.

Плавання. Мікстестафета, 4х100 метрів, вільний стиль (клас – S11, S12, S13)

1. ПКР – 3:53.79 хвилин
  2. Бразилія – 3:54.95 хв
  3. Україна – 3:55.15 хв